Weleda – ekologiškų produktų gamintojas

Weleda – viena iš pirmaujančiųjų pasaulyje kompanijų, gaminanti aukščiausios kokybės antroposofinius ir homeopatinius vaistus iš gamtinių žaliavų. Taip pat Weleda gamina kūno priežiūros, gydomosios kosmetikos ir dietinius preparatus tik iš natūralių medžiagų.

Weleda vertybės

Antroposofinė medicina, suvokdama žmogų kaip kūno, sielos, dvasios visumą, pažvelgė į sveikatą ir ligą naujai, bei pasiūlė savitus gydymo metodus.

Esminiai Weleda principai gaminant vaistus ir kūno priežiūros priemones pagrįsti idėja, kad žmonės turi gyventi harmonijoje su gamta. Šis sveikatos siekimas be išnaudojimo yra viena pagrindinių Weleda vertybių. Tai nėra tik marketingo gudrybė, tai yra mūsų Gyvenimo būdas. Kompanija nekeičia savo nuostatų nuo pat Weledos įkūrimo 1921m. Šveicarijoje. Grupė gydytojų, bendradarbiaujančių su dr. Rudolfu Šteineriu, praktinės antroposofijos ir Valdorfo pedagogikos kūrėju, išplėtojo ir praplėtė tradicinės medicinos ir gamtos mokslų sampratas.

Weleda kokybė

Weleda kūno priežiūros priemonės sukurtos iš vertingiausių gamtos medžiagų. Jos veikia švelniai ir giliai visą žmogaus kūną ir sielą. Per daugiau kaip 80 kompanijos gyvavimo metų, glaudžiai bendradarbiaujant gydytojams, vaistininkams ir odontologams buvo sukurtas platus natūralių kūno kosmetikos priemonių asortimentas. Sąmoninga atsakomybė už aplinką slypi kiekvienoje proceso smulkmenoje:

  • Augalai, naudojami produktuose yra auginami Weleda biodinaminiuose ūkiuose, arba įsigyjami sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose ar natūraliose augimvietėse. Nenaudojamos trąšos ir pesticidai, taip pat jokie genetiškai modifikuoti augalai.
  • visi preparatai gaminami be sintetinių kvapų, dažų ir konservantų. Tai ypač svarbu alergiškiems žmonėms ir tiems, kas jautriai reaguoja į dirbtinius priedus, jie gali iš pirmo žvilgsnio įsitikinti, kad vartodami Weledos produktus nepakenks savo sveikatai;
  • Vykdoma nuolatinė žaliavų kokybės kontrolė. Kūno priežiūros produktams taikoma ta pati aukščiausio lygio kokybės kontrolė, kaip ir vaistams.
  • Weleda pakuotės gaminamos iš perdirbamų medžiagų, siekiant nepakenkti gamtai.
  • Weleda niekada neatliko bandymų su gyvūnais
  • Kūdikio ir vaiko kosmetikos gaminius sudaro tik kruopščiai patikrinti augaliniai aliejai ir augalų ekstraktai. Dėl šios priežasties Weleda gaminius rekomenduoja 70 % Vokietijos akušerių. Įvairūs šios serijos produktai padeda išspręsti nemažai kūdikystėje iškylančių problemų (paraudimai, žaizdelės), be to , juos galima vartoti kasdien.

Tarp gausių Weleda kūno priežiūros priemonių rasite puikių aliejų ypač tinkamų nėštumo ir žindymo metu.

Plaukų grožis ir sveikata veikia Jūsų pojūčius, todėl plaukų šaknys turi turėti daug gyvybinės jėgos ir turi būti gerai maitinamos. Weleda šampūnai ir aliejai plaukams sureguliuoja galvos odos pusiausvyrą, stiprina ir gydo plaukus.

Natūralūs augaliniai aliejai, unikalūs vaistažolių ir eterinių aliejų mišiniai yra Weleda skiriamasis ženklas. Jie tinka masažui, gydymui ir kūno odos puoselėjimui.

Weleda priedai į vandenį / į vonią atgaivina pervargusį, nuraminą sutrikusį, pralinksmina nuliūdusį.

Weleda kosmetikos krepšyje rasite apsauginių kremų nuo šalčio ir vėjo; kremų pavargusioms, venų išvagotoms kojoms; sudiržusioms rankoms, išsausėjusiai kūno odai.

Iš vilkdalgio, migdolų ir rožių sukurtos priemonės veidui ir kūnui pradžiugins subtilumo ir natūralumo ieškančius žmones.

Parašykite komentarą