Urtekram

Skoninga. Ekologiška. Švaru.

Tai, kuo mes tepame, valome ir plauname mūsų odą turi būti taip pat gryna ir švaru kaip ir tai, ką valgome. Juk visa tai galų gale persmelkia kiekvieną kūno dalelę

“Urtekram” išvertus iš danų kalbos reiškia „pagamintas iš žolelių“. Kiekvieno produkto sudėtyje tik kruopščiai atrinktos natūralios žaliavos iš ekologiškų ūkių.

Mes manome, kad Jūsų kūnas turi būti prižiūrimas tik švariais, natūraliais produktais kurių sudėtis yra lengvai suprantama ir aiški. Urtekram kūno priežiūros produktai yra ekologiški ir sertifikuoti. Juose nėra naftos produktų, konservantų ir kitų kenksmingų medžiagų. Tai mūsų pažadas Jums. „Ecocert Organic cosmetic“ yra Jūsų garantija, kad Urtekram produktai atitinka griežčiausius tarptautinius reikalavimus ekologiškiems produktams. Tokiu būdu Jūs galite būti tikri, kad nesutrikdysite hormonų pusiausvyros ir nepadarysite žalos aplinkai su parabenais, naftos produktais ar dirbtiniais kvapais.

Urtekram produktai yra tokie švarūs, kad niekada nepritrūksta žmonių, norinčių išbandyti juos ant savo kūno. Mes nesame vieni tų gamintojų, kurie prideda į savo kremus tiek cheminių medžiagų, kad tik prievarta gali atlikti bandymus ir tik su gyvūnais. Sąžiningumas ir pagarba gyvūnijos pasauliui mums yra labai svarbu. Todėl siekiame uždrausti bandymus su gyvūnais ir dalyvaujame „Europos koalicijos bandymų su gyvūnais uždraudimui“ veikloje.

Parašykite komentarą