Naturata – aukščiausios kokybės ekologiškas maistas

Aukščiausios kokybės ekologiškas maistas

NATURATA, kaip ekologiškų produktų pradininkė, visada siekė geriausios kokybės ir unikalaus skonio. Platus produktų asortimentas įtiks kiekvienam – tiek jaunam, tiek senam.

NATURATA yra viena stambiausių Demeter kokybės produktų gamintojų. Įmonė nuo pat pradžių užsiėmė biodinaminiais produktais ir nuosekliai tęsia savo veiklą toliau.


NATURATA istorija 

1968 – aisiais įsikūręs ekologiškais maisto produktais prekiaujantis mažmenininkas greitai suprato, kad negali egzistuoti tik iš regioninių ekologinių ūkių produktų prekybos ir bandė išplėsti savo pasiūlą. Šis poreikis paskatino įkurti pirmąsias didmeninės prekybos ir importo bendroves. Taip 1976 metais gimė NATURATA įmonės idėja.

Nuo pat pradžių NATURATA tikslas buvo patikimas aukštos vertės ekologiškų ir Demeter kokybės produktų tiekimas. Siekiant įgyvendinti šį tikslą, 1979 metais buvo įkurta NATURATA eG, kaip šiandieninės NATURATA AG pirmtakė. Ji pirmiausia buvo kaip didmenininkė dar jaunoje ekologiškų produktų rinkoje. Tuo metu dar nebuvo daugumos ekologinės kokybės produktų, todėl NATURATA pradėjo juos kurti ir prekiauti. Nuo to laiko įmonė nuolatos toliau vystėsi nuo pirminių didmeninės prekybos funkcijų link aukščiausios kokybės ekologiškų maisto produktų gamintojos.

Nuo 2003 metų partnerių logistikos paslaugų bendrovė perėmė NATURATA Logistik eG, todėl NATURATA AG gali visą dėmesį skirti ekologiškų ir Demeter kokybės maisto produktų vystymui ir prekybai.


Apie įmonę
 

NATURATA AG yra pirmaujanti ekologiškų ir biodinaminių produktų tiekėja. Įmonės tikslas yra skatinti sveikų tarpusavio santykių tarp žmonių ir aplinkos išsaugojimą ir plėtojimą. Dėl to daugiausia dėmesio skiriama klientams. Klientų pageidavimai įgyvendinami kartu su gamintojais ir prekybos partneriais, siekiant klientams ir ekologiškų produktų rinkai tiekti aukščiausios kokybės natūralius produktus.

NATURATA produktai yra autentiško skonio ir garantuoja tobulą malonumą. Tai lemia ne mažiau svarbūs NATURATA produktų kokybės standartai. Aukščiausios kokybės rezultatas pasiekiamas naudojant natūralius ingredientus ir kruopščius apdorojimo metodus.
NATURATA santykiai su klientais, tiekėjais ir darbuotojais pagrįsti partneryste, sąžiningumu ir draugyste, nes visada siekiama ilgalaikių santykių su partneriais. Visame vertės kūrimo procese NATURATA AG daug dėmesio skiria darniam vystymuisi. NATURATA, kaip ekologiškų produktų rinkos pradininkė, kuria tvarų pelną, kuris yra naudojamas remti socialinius ir su aplinka susijusius klausimus.

NATURATA prekės ženklas siūlo apie 300 aukščiausios kokybės produktų. Žinomiausi yra NATURATA šokoladai, karšti ir šalti gėrimai, pavyzdžiui, grūdų kavos ar kakavos gėrimai, daržovių sultiniai ir prieskoniai, kepiniai, saldikliai, produktai iš pomidorų bei gurmaniški makaronai. Taip pat siūlomas platus džiovintų vaisių ir riešutų, azijietiškų „Chutney“ pagardų ir įvairių padažų asortimentas.

Parašykite komentarą