EMILE ir EMMA NOEL

Nuo 1920 aliejaus spaudykla buvo miestelio Pont-Saint-Esprit, įsiterpusio tarp Cevenes kalnyno ir Provanso žemės, širdimi. 90 metų spaudykla priklauso Noel šeimai – vienai garsiausių aliejaus gamintojų Prancūzijoje.
Viskas prasidėjo nuo alyvuogių aliejaus, vėliau šeima pradėjo gaminti saulėgrąžų, vynuogių kauliukų, lazdyno riešutų, argano, nakvišų, agurklių, makadamijos riešutų ir sojų aliejus. Visos šios žaliavos jau nuo 1972 metų auginamos ekologiškai.
Emile Noel aliejaus gamykla plėtėsi ir netrukus pradėjo gaminti muilus (įskaitant ir žaliąjį Marselio muilą), medaus ir kokosų šampūną –šių pasekoje atsirado produktai dabar sudarantys Emma Noel kosmetikos liniją.
2003 metais Emile Noel jau gamino apie 30 produktų skirtų kūno priežiūrai, kurie buvo vieni pirmųjų, sertifikuotų „Cosmebio“ (kaip ekologiški produktai).
Daugelį metų Emile Noel gamykla gamina ekologiškus aliejus ir savo patirtimi dalinasi su didžiausiais ekologiškos kosmetikos gamintojais, tiekdami jiems žaliavas.

Jau nuo pat pradžių Emile Noel kūno priežiūros priemones gamino iš ekologiškų aliejų, o paklausai išaugus
ir išsiplėtus produktų asortimentui, 2007 metais sukurtas naujas prekinis ženklas – EMMA NOEL žymintis kosmetikos ir grožio produktus.

Parašykite komentarą