Dr.Alkaitis

Kas yra dr. Saulius Alkaitis?

Dr. Saulius Alkaitis – pripažintas mokslininkas tyrinėtojas, ekologiškų produktų ekspertas, molekulinės biologijos atstovas, etnofarmakologas (mokslas apie tradicinius gydymo metodus naudojant augalus) ir farmakognostas (mokslas apie augalų gydomąsias savybes).

Dr. Saulius Alkaitis bendradarbiavo su Nobelio premijos laureatais, kuriems jo tyrimai suteikė žinių apie tai, kaip augalai transformuoja saulės energiją į cheminę energiją, bei gilinosi į kitas sritis, tokias kaip AIDS, genetika ir vėžys.

Dr. Saulius Alkaitis įsitikinęs, kad rūpinimasis oda nėra tik dirbtinio grožio paieška, o veikiau profilaktinės sveikatos priežiūros būtinybė. Kaip mokslininkas, ieškantis vėžio gydymo būdų, naudojant augalus, Dr. Saulius Alkaitis įsitikinęs, kad egzistuoja visuomenės priklausomybės nuo sintetinių chemikalų ir dažnėjančių vėžinių bei kitų degeneracinių ligų tarpusavio ryšys.

Nedaug mokslininkų gali lygiuotis į jo pasiekimus studijuojant ir tiriant augalus bei jų gydomąsias savybes. Šių pasiekimų dėka jis gali sukurti kokybiškiausius ekologiškus odos priežiūros produktus.

Kuo išskirtini šie produktai?

Oda, kaip didžiausias kūno organas, sugeria ir maistines ir nuodingąsias medžiagas. Todėl odos priežiūros produktai gali nulemti ne tik jūsų išvaizdą, bet ir savijautą. Šiandien rinkoje vyrauja odos priežiūros priemonės su konservantais, priedais ir sintetinėmis medžiagomis, kurios nepalaiko natūralios sveikos odos pusiausvyros. Dr. Saulius Alkaitis pasiryžo kurti „Dr.Alkaitis“ asortimentą, derindamas mokslą ir gamtą, kad sukurtų odos priežiūros priemonių asortimentą su holistiniu požiūriu į grožį.

Dr. Alkaitis, kurdamas terapines odos maitinimo priemones, naudoja gyvus ingredientus, tęsdamas amžių senumo ir beveik pamirštą tradiciją, siekiančią Helenistinį periodą (600-400 pr.Kr.). Jau to meto chemikai turėjo išsamias žinias apie gamtos pasaulį. Ši tradicija tęsiama vengiant naudoti bet kokias žalingas ar kenksmingas medžiagas.

Visi produktai, įskaitant ir ekstraktus, pagaminti savoje gamybos laboratorijoje. Ekstraktai gaminami, esant kambario temperatūrai, naudojant Dr. Alkaičio sukurtas technologijas, kurios išsaugo individualias kiekvieno augalo savybes. Norint išlaikyti augalo ekstrakto vientisumą ir terapinę kokybę kai kurie produktai brandinami daugiau nei šešis mėnesius.

Visi produktai yra biologiškai aktyvūs, maistiniai, be jokių chemikalų ir sintetinių medžiagų. Nenaudojamos net ir iš augalų gautos atskiros medžiagos, sukietintieji riebalai ar genetiškai modifikuoti organizmai. 100% sertifikuotas ekologiškas alavijo gelis naudojamas vietoje vandens kaip produktų pagrindas. Efektas pastebimas produktų tekstūroje ir konsistencijoje. Produktų sudėtyje yra tik maistui tinkamas vartoti sertifikuotas ekologiškas alkoholis.

„Dr.Alkaitis“ produktai – efektyvi holistinė, ekologiška ir „gyva“ odos priežiūros linija – tai maistas odai, sukurtas visame pasaulyje žinomo mokslininko tyrinėtojo Dr. Sauliaus Anthony Alkaičio. Naudodami sertifikuotus augalinius ingredientus iš biodinaminių, ekologinių ūkių ir laukinių augimviečių, kuriuose slypi maksimalus terapinis efektas, specialistai sukūrė odos priežiūros produktus, skirtus odos stangrumui, sveikatai ir vientisumui atstatyti.

„Mūsų produktų kūrimas ir tobulinimas yra kartu ir menas, ir mokslas. Jis prasideda nuo maistinių ingredientų derinimo. Tai nuosekli metodologija, aiškinanti kaip elgtis su mūsų didžiausiu kūno organu – mūsų oda. Kiekvieno žmogaus odą unikaliai gali veikti tik tos odos priežiūros priemonės, kurios sukurtos iš gyvųjų ingredientų, padedant odai pasiekti ir išlaikyti jos idealią homeostazę. Mes siekiame pateikti produktus, kurie palaiko šią ląstelinę ir biologiškai funkcionalią pusiausvyrą, kuri suderinta su gamta, kad būtų palaikomi natūralūs kūno procesai. “ Dr. Alkaitis

Kadangi kiekvienas žmogus yra unikalus, unikali ir jo oda. „Dr. Alkaitis“ holistinės odos maitinimo priemonės prisitaikys ir patenkins unikalius kiekvienos odos poreikius. Produktai tinka visiems odos tipams, tačiau ypač vertingi sausai, jautriai ar problematiškai odai.

Parašykite komentarą